- VICTORINOX

Цена
€28 12 / 55 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъф за носене на колан на швейцарски ножчета от серията "Ranger grip" - 52, 53, 55, 56, 61, 63, 68, 78, 79, 155, 178 и 179. Велкро закопчаване.
Размери: 140 х 40 х 35 мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 111 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 50 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 60 г |
| Тегло | 0.00кг |
Кожен калъф Victorinox 4.0505.L, Ranger Grip
Защитете своето ножче Victorinox Ranger Grip с този премиум кожен калъф. Изработен от естествена кожа, той осигурява сигурно носене на колан и бърз достъп, когато имате нужда от него.
Ключови Предимства
- Естествена кожа — Висококачествената кожа осигурява дълготрайна защита и класически вид.
- Сигурна халка за колан — Подходяща за колани с ширина до 50 мм за удобно и стабилно носене.
- Проектиран за Ranger Grip — Специално създаден за моделите Victorinox Ranger Grip, гарантиращ плътно прилягане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Широчина на гайка за колан | 50 мм |
| Тегло | 60 г |
Какво има в кутията
- Кожен калъф Victorinox 4.0505.L
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




